O nas

MiastoDlaDzieci.pl Portal MiastoDlaDzieci.pl to Twoje miejsce w sieci, gdzie znajdziesz paletę najciekawszych miejsc i atrakcji oraz wydarzeń zarówno dla Twojego dziecka jak i dla siebie. To właśnie tu znajdziesz szereg różnorodnych ofert dedykowanych dla dzieci, które z myślą o nich przygotowały specjalizujące się w tym firmy i placówki. Z łatwością wyszukasz również najciekawsze wydarzenia w Twoim mieście i okolicach dla dzieci lub całej Twojej rodziny.

Portal miastodladzieci.pl powstał z myślą by w jednym miejscu zgromadzić wszelkie usługi związane z dziećmi w Twoim mieście. Wyznaczyliśmy dwa główne priorytety. Pierwszy to ułatwienie firmom i instytucjom działającym w tymże obszarze w dotarciu do jak największej liczby odbiorców. Drugi, to ułatwienie rodzicom i ich pociechom w odnalezieniu poszukiwanej usługi.

Co nas cechuje?

• zgromadzenie wszelkich usług dla dzieci w jednym miejscu,
  • stworzenie i rozpowszechnienie Karty MDD. Karta MDD to system zniżek i promocji zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych. Z Karty może skorzystać każdy kto ją posiada. Wielkość zniżek udzielana jest indywidualnie przez firmę,
  • stworzenie kalendarza wydarzeń, który sami uzupełniacie w zależności od potrzeby,
  • wyszukiwarka usługi podzielona na dzielnice,
  • szeroko zakrojona promocja portalu MDD w mediach społecznościowych,
  • organizowanie eventów, które pozwolą państwu zaprezentować swoje usługi na żywo i trafić do większej liczby odbiorców,
  • organizowanie zajęć edukacyjnych w szkołach i przedszkolach,
  • współpraca z organizacjami pozarządowymi celem edukacji i rozrywki dla najmłodszych,
  • wnioskowanie o patronaty (medialne, urzędowe).